Aktualności

Wisła coraz bliżej utrzymania!!

• autor: Walter_Bob3, 2012-02-13 12:50

Plus 3 pkt..Więcej w rozwinięciu

Wisła pokonała Metalikę po bardzo wyrównanym meczu 4:3. Po 5 minutach Wisła przegrywała 1:0 ale po doskonałej akcji młodego i niezawodnego w ostatnich meczach Dominika Iwańskiego zdołała zremisować a bramkę zdobył wspomniany zawodnik warto przypomnieć ze była to juz jego 5 bramka w sezonie..Niestety Metalika zdobyła kolejną bramkę... Po 5 minutach znów był remis a bramkę strzelił Krystian Zuwała który umieścił piłkę pod poprzeczką. Na 3:2 dla Wisły trafił Stalmach Mateusz który strzelił  swoją 7 bramkę w sezonie.. Po błedzie bramkarza znów był remis i zrobiło się nerwowo ale w końcówce meczu na 4:3 Dla Wisły trafił  Kowalski Patryk który zdobył swoją debiutancką bramkę.

Po meczu niezadowoleni z wyniku zawodnicy z Przemykowa okazali brak kultury i agresje względem naszych zawodników.

Skład Wisły: Kański Rafał (6).Stalmach Mateusz(9).Bober Walter(11).Iwański Dominik(5).Kowalski Patryk(14).Szczerba Paweł(7).Wusek Przemysław(10).Makuch Tomasz(8)