Wisła Opatowiec - strona nieoficjalna

brak zdjęć

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

pon.

Brak aktywnych ankiet.

Mimo prowadzenia, znów przegrana

• autor: WislaOpatowiec, 2013-08-16 16:42

Wczoraj w Czarnocinie Wisła Opatowiec rozpoczęła rundę rewanżową w Kazimierskiej Lidze Powiatowej meczem ze Złotym Teamem Broniszów. Mimo, że w pewnym momencie Wiślacy prowadzili już 2:0 ostatecznie ulegli 2:4.

Wisła Opatowiec - Złoty Team Broniszów 2:4 (2:1)
K. Stokłosa, K. Fetela - Sydoryk 2, Szpak, Wojas

W pierwszej połowie widzieliśmy Wisłę taką jaką chcielibyśmy oglądać - walczącą, grającą piłką i stwarzającą sobie okazje strzeleckie. Przez pierwszą połowę Opatowiczanie toczyli walkę jak z równorzędnym rywalem, a nawet przeważali. Udało się to udokumentować strzeleniem dwóch goli za sprawą K. Stokłosy i K. Feteli. Kontaktową bramkę zdobył Sydoryk ładnym uderzeniem z rzutu wolnego z ponad 20 metrów. Nie zraziło to Wiślaków, którzy poczuli, że są w stanie zgarnąć pełną pulę i nadal atakowali, ale pod bramką Różyckiego byli nie skuteczni. Szansę na wyrównanie miał Wójcik, ale jego strzał z kilku metrów wybił na rzut rożny Adamus.
Niestety kilka minut po wznowieniu gry w drugiej połowie Sydoryk płaskim strzałem w polu karnym wyrównał stan meczu. Powoli inicjatywę w meczu zaczęli przejmować zawodnicy Pawła Bomby, którzy po pewnym czasie wyszli na prowadzenie, gdy nieupilnowany Szpak znalazł się sam na sam z Adamusem i posłał popularnego ,,szczura'' w długi róg. Opatowiczanie mimo, że przedostawali się pod pole karne Różyckiego, byli nieskuteczni, albo nie kończyli akcji strzałem. Złoci oddali kilka strzałów, z którymi Adamus nie miał żadnych problemów, ale raz musiał bardziej się wysilić, gdy w dobrym stylu obronił uderzenie Odrobiny z 16 metrów. Niestety w końcu padła czwarta bramka dla Złotego Teamu. Bez krycia pozostał tym razem Wojas, który w sytuacji sam na sam lekką podcinką umieścił piłkę tuż przy słupku dalszego słupka i tym samym ustalił wynik meczu.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wisła Opatowiec 6:1 Szybcy i Wściekli
2017-01-29, 16:55:00

oceny zawodników »

Best - Bruk 4:5 Tank - Chem Przemyków
Rosiejów Nad Stawem 5:8 Spółdzielnia Sielec
Pływalnia KOS 2:7 Caffaro
Rolmet 7:3 Rafis Kazimierza Wielka
Rachwałowianka 4:3 Szybcy i Wściekli

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Rosiejów Nad Stawem - Szybcy i Wściekli
Rafis Kazimierza Wielka - Wisła Opatowiec