Wisła Opatowiec - strona nieoficjalna

brak zdjęć

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

pon.

Brak aktywnych ankiet.

Najbliższy przeciwnik - LZS Czarnocin

• autor: WislaOpatowiec, 2011-02-04 14:29

W niedzielę 6 lutego Wisła Opatowiec zmierzy się z drużyną Ludowego Zespołu Sportowego z Czarnocina...

Ludowy Zespół Sportowy Czarnocin powstał w 1971 roku. Jest bardzo utytułowaną drużyną, nie tylko w piłce nożnej, ale my skupimy się jako, że gramy w nogę tylko sprawami piłkarskimi.
LZS ma za sobą wiele triumfów w rozgrywkach Pucharu Wójta Gminy Czarnocin. W roku 2003 powstała Kazimierska Liga Powiatowa. W pierwszym sezonie LZS zajął miejsce na najniższym stopniu podium. Osianięcie to powtórzył 6 lat później i jest to najwyższa lokata zajęta przez drużynę z Czarnocina w rozgrywkach na trawie. W sezonie 2003/2004 wystartowała Powiatowa Liga Futsalu. W niej LZS Czarnocin od samego początku plasował się w czołówce i należach do drużyn, które mogą walczyć o końcowy sukces. Już w kolejnym halowym sezonie zajął 4 miejsce. W kolejnych 3 latach było nieco gorzej, odpowiednio: II runda i dwukrotnie 5 miejsce. Przebudzenie nastąpiło w sezonie 2008/2009 kiedy po zajęciu 2 miejsca zakwalifikował się do fazy play-off, a tam okazał się lepszy od Rafisu Kazimierza Wielka wygrywając 3:2 i awansował do wielkiego finału. W nim po bardzo emocjonującym spotkaniu zremisował z Szalonym Gangiem 3:3 i potrzebne były rzuty karne, który lepiej egzekwowali "Gangsterzy", którzy wygrali 3:2. W następnym sezonie nie było już wątpliwości. LZS Czarnocin wygrał rundę zasadniczą, poradził ssobie w półfinale z Lewartem Bejsce, a w finale trafił na ... Szalony Gang. Tym razem nie było powtórki z rozrywki i zespół z Czarnocina pobił rywali 5:3, zdobywając tym samym swój w ogóel pierwszy tytuł w rozgrywkach prowadzonych przez Kazimierski Ośrodek Sportu. Dzięki temu LZS reprezentował powiat kazimierski na V Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Futsalu Drużyn Amatorskich w Busku Zdroju. Tam również zaprezentował się z dobrej strony. Ostatecznie zajął 4 miejsce, które zostało uznane za duży sukces.
LZS bierze także udział w rozgrywkach Pucharu Ligi Powiatowej Ligi Futsalu. Najepiej zaprezentowlai się w nim w sezonie 2006/2007, gdy zajęli 3 miejsce. W sezonie 2007/2008 dotarli do ćwierćfinału.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wisła Opatowiec 6:1 Szybcy i Wściekli
2017-01-29, 16:55:00

oceny zawodników »

Best - Bruk 4:5 Tank - Chem Przemyków
Rosiejów Nad Stawem 5:8 Spółdzielnia Sielec
Pływalnia KOS 2:7 Caffaro
Rolmet 7:3 Rafis Kazimierza Wielka
Rachwałowianka 4:3 Szybcy i Wściekli

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Rosiejów Nad Stawem - Szybcy i Wściekli
Rafis Kazimierza Wielka - Wisła Opatowiec